Mi a megoldás erre a többváltozós függvényű matekpéldára?


[link]


[link]


2012. ápr. 21. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez alapján a következőkre "tippelek":

w'_r=1/2*(9r^2+9s^2+5t^2)*18r

w'_s=1/2*(9r^2+9s^2+5t^2)*18s

w'_t=1/2*(9r^2+9s^2+5t^2)*10t.

Illetve ugyanígy r=x, s=x és t=z esetén.

2012. ápr. 30. 11:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Ááááá, a ()-ek elől mindenhol lemaradt a négyzetgyök természetesen :S
2012. ápr. 30. 11:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez az eset az első lapon kidolgozva látható!

Sajnos ezen a feladaton nincs mit tenni.

Sz. Gy.

2012. ápr. 30. 11:46
1 2