2012. márc. 20. 20:50
1/2 anonim válasza:
F=D*x=40N
E=1/2D*x*x=1,6J
->D*x*x=3,2J
x=D*x*x/(D*x)=3,2J/40N=0,08m=8cm
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. márc. 20. 21:04