x^1/3 = (3x)^-1/x
2012. márc. 13. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

exponenciális egyenlet lenne?

mert akkor ez annyi, hogy

1/3=-1/x

1/3x=-1 /:1/3

x=- 1/ 1/3 ? vagy valami ilyesmi

2012. márc. 13. 18:23
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az.
2012. márc. 13. 20:33