Ezt hogyan lehet összeadni?

ha a feladatban van egy olyan, hogy x²+x² akkor azt hogy adjam össze? mi lesz belőle?
2012. febr. 5. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
x²+x²=2x²
2012. febr. 5. 10:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pedig:


x²*x² = x^4

2012. febr. 5. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, mintha azt kérdeznéd, mennyi 1 alma + egy alma?
2012. febr. 5. 15:21