2011. nov. 23. 16:35
1/1 BKRS válasza:
1,2*2256 kJ kell az elforralashoz + meg fel is kell melegiteni,
ami (100-15)*1,2*fajho = 85*1,2*4,2 = 428,4 kJ
Ami osszesen 3 135,6 kJ