2011. jún. 13. 11:05
1/2 anonim válasza:
W=F*s
Feltételezve, hogy a kocsira ható húzóerő a haladási irányával megegyező irányú volt.
2/2 bongolo válasza:
Kiegészítés: A munkát Joule-ra kell alakítani, a távolságot méterre (az eleve olyan most), és akkor jön ki az eredmény N (Newton)-ban.
7200 J = F · 120 m
F = 7200 J / 120 m = 60 N