1.Két szám aránya 3:7,a kisebbik szám 75,melyik a másik szám?
2.A pénzem 40%-át könyvre, 33%-át CD-re költöttem.Maradt 1944 Ft-om,mennyi volt eredetileg?
3.Számítsd ki!
25 a harmadikon x 8 a másodikon=?
Ezeket hogy kell megoldani???
2011. nov. 20. 16:59
2/3 anonim válasza:
3: (25x25x25)+ (8x8)=15625+64=15689
3/3 A kérdező kommentje:
és az első kettő?
2011. nov. 20. 18:10