Tudom a megoldást de nemtudom, hogy hogy jön ki. Valai levezetné értelmesen?
a megoldás: -2a/(x^3)
köszönöm előre is
2011. nov. 14. 17:41
1/2 anonim válasza:
jól gondolom, hogy A egy konstans igaz?
mert akkor:
(A/x^2)'=(A*x^-2)'=A*-2*(x^-3)=-2A/(x^3)
2/2 A kérdező kommentje:
Áhh, zsíír!
Köszönöm:D
2011. nov. 14. 17:55