2011. okt. 9. 13:15
2/4 A kérdező kommentje:
akkor még kell az x-hez is egy 2-es. köszönöm :)
2011. okt. 9. 13:53
3/4 anonim válasza:
f(x)=e^(2x)=e^(g(x)), g(x)=2x ahol deriváltja a közvetett függvény deriválási szabálya alapján:
(df/dg)*(dg/dx)=e^(2x)*2.
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. okt. 9. 14:10