Monológot kell írnom!?

Figyelt kérdés

Megvan adva 4 téma én ezek közül azt választottam, hogy "Amit nem szeretnek bennem..." elkezdtem írni de hülyeség amit írtam. Már vagy hatodszor kezdem újra de nem megy. Én nem tudok ilyet írni...hagyjam és kapjak egyest? Másfél vagy 2 oldalnak kell lenni, én meg annyit nem tudok írni magamról. Most írjam le a rossz tulajdonságaimat? Mit csináljak?

14L


2011. nov. 14. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem monológot, hanem önjellemzést.


Mi a másik három téma?

2011. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem.

1. Amit szeretnek bennem...

2. Amit nem szeretnek bennem...

3. A legszebb érzés

4. Sokat gondolok a szerelemre

2011. nov. 14. 14:36
 3/11 A kérdező kommentje:
*Legszebb emberi érzés
2011. nov. 14. 14:37
 4/11 anonim ***** válasza:

miért nem a sokat gondolok a szerelemre

a szerelemről sokat lehet írni, sok mindenhez lehet hasonlítani

2011. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

amit nem szeretnek bennem


ez olyan gáz, mert itt úgyis azt írnád le amit te nem szeretsz magadban

2011. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek mind hülye nyálas témák inkább meg se csinálom..az egyest meg kitudom javítani. Az a szerelmes sz@r meg nem én vagyok, arról 1 szót se tudnék írni.
2011. nov. 14. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:

te ökör palánta nem kell neked szerelmesnek lenned ahhoz, hogy írj a szerelemről

Itt van előtted a lehetőség az INTERNET VILÁGA írd be, hogy szerelem és kiadd ezer dolgot róla

2011. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor is.


Köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 14. 14:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben " a legszebb emberi érzés"-ről írnék, és kiválasztanék valamit, ami szimpatikus, mert az kellően semleges talajra vihető.


Ha van benned távolító, erősan szarkasztikus, humoros oldal - magyarul a saját hibáidon is jókat tudsz derülni és szórakozni -, akkor az első téma se rossz. Ha nincsen, akkor nem biztos, hogy ezt kéne erőltetni.


De ha mégis ez neked a szimpatikus, akkor nem kell ám az összes negatív tulajdonságodat felsorolni!

Gondolj arra, hogy pl. a kedvenc nagynénid vagy nagymamád miért szokott rendszeresen megróni - és arra gondolj, amiről magad is úgy véled, hogy tényleg ciki, tényleg gáz, és jó volna, ha valahogy tudnál ezen változtatni.

Így aztán a negatív tuljadonságokról át lehet szépen csendesen evezni a rossz szokások c. állóvízre.


Pl. (ezek csak példák!!!, mert ismerlek!) : "nem szeretik bennem, hogy túl hosszú a hajam és ritkán járok fodrászhoz. A nagyi mindig szóvá teszi, hogy gyakrabban kéne fogat mosnom, mert nem szép, ha valakinek lepedékes a foga és kellemetlen, hogy büdös a lehellete.

Apa gyakran szóvá teszi, hogy sok ronda szót használok, és elhajigálom a szerszámait, nem teszem a helyére, és nem találja meg azokat. Az sem tetszik neki, hogy megígérem, hogy megetetem a kutyát, aztán rendszerint elmismásolom az egészet, a kutya pedig éhezik, apa meg dühös rám, mert megígértem. Azt mondja, nem lehet bennem megbízni - ez nem igaz, de tényleg el szoktam néha felejteni dolgokat.


Anya nem szereti bennem, hogy folyton széthányom a cuccaimat, és azt sem, hogy sokáig hordok egy pár zoknit. Azt szokta mondani, hogy ha odavágnánk a falhoz, biztos odaragadna.


A nagyapám nem szereti bennem, hogy tetszik nekem a protestáns vallás. A nagyapám vaskalapos katolikus, nagyon ellene van a másfajta vallásnak és hitnek. Ezt én nem tartom sem hibának, sem bűnnek, ezért sokszor veszekszünk a nagyapámmal. Meg kell védenem a saját hitemet.


A padtársam nem szereti bennem, hogy folyton elfelejetk zsebkendőt hozni, és mindig tőle kérek kölcsön, pedig tudom, hogy neki csak ruhazsepije van, mert azt szereti. Hazaviszem, elfelejtem kimosni, ő pedig dühös rám.


A hugom nem szereti bennem, hogy folyton cikizem a haja miatt és kiengedem a kanáriját a kalitkából, ha ő nincs otthon."


--- stb.


Valami ilyesmi az, amivel negatívat is tudsz írni, de mégsem lesz belőle "bűnlajstrom". :)


Szia!

2011. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sorry, sorry! Kimaradt a "nem". Helyesen: ezek csak példák, mert én NEM ismerlek.
2011. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!