Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kellene írnom, hogy hány...

Ki kellene írnom, hogy hány éves vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 20 éves korom óta mindenki sokkal fiatalabbnak néz. Úgy 25 éves koromig szinte mindenhol kérik tőlem a személyit, ha véletlenül otthon hagyom, biztos nem engedtek volna be sehová. Baj azzal van, hogy mindig nálam fiatalabb pasik akarnak udvarolni aztán mikor megtudják, hogy több vagyok, akkor meg elképednek. Volt olyan pasi, akivel 9 hónapig szemeztünk a buszon, mire oda mert jönni hozzám. Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért várt ennyi ideig, azt mondta, azért mert azt hitte, hogy olyan 20 körül lehetek, ő meg már 40. Nos ekkor én 29 voltam. Most 33 vagyok, van párom (45), de ő is nagyon sokára merte elhinni, hogy én akarok tőle valamit, mert azt hitte, fele annyi vagyok mint ő. A baj most az, hogy más is feleannyinak gondol, és folyton az apámnak nézik. De volt már olyan, hogy neki mondták, hogy nem a lánya barátnőjével kellene járnia. Más is van ezzel így, vagy csak engem zavar?
2011. szept. 18. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem sok harmincas nő örülne, ha huszonévesnek néznék! :) Fogd fel te is így. A Tescoban ki is van írva a pénztárnál, hogy a személyit elkérő eladó csak a munkáját végzi, és bosszankodás helyett inkább fogjuk fel bóknak.
2011. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Szar ügy.
2011. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Elhiszem, hogy zavaró, de mi a f.sznak foglalkozol mások véleményével? Ha ti boldogok vagytok, akkor ez ne számítson!
2011. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen alkat vagyok. Az egyik volt barátom haverjai pedofilnak nevezték a volt párom, mert azt hitték, hogy 13 éves vagyok. Akkor voltam 18, a párom 22 éves. Most vagyok 21, mindenhol elkérik a személyimet. A testvérem detto ugyanez, csak ő idegeskedik rajta, mint te kérdező. Én örülök. Ha huszonévesen tizenévesnek nézek ki, akkor harmincévesen huszonévesnek fogok. Ennek csak örülni lehet. :-)


Bár az igaz, hogy személyi igazolvány nélkül tényleg nem mehetek sehova, de ez van. :-)


És néhány ember sokat enged meg magának velem szemben, mivel elég fiatalnak (15-16) évesnek néznek. Például bolti eladókra gondolok és arra a lekezelő stílusra, ahogy velem bánnak. Például, ha alkoholt szeretnék venni. Nem szimplán elkérik a személyit, hanem abszolút felgmán, lekezelően és bunkón. Ez a része engem is zavar...

2011. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sszerintem ne zavarjon cseppet sem, orulj hogy fiatalnak nézel ki :) én 17 vagyok és ha teszek fel alapozót meg nagyon kisminkelem magamat akk simán 20-nak néznek, na az se jobb, sott rosszab :S :) úgyhogy sztem ezzel ne legyen gond, és a pároddal sem, te tudod hogy mi a helyzet s más ne érdekeljen :):)
2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ha így folytatom, még a végén szép öregasszony is lehetek. :)

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 18. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
na látod, milyen jó lesz neked ;) azt elfogadnám én is :D
2011. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!