Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapra monológot kell írnom...

Holnapra monológot kell írnom a belső tulajdonságomról és nem tudom hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Holnapra 1 oldalas monológot kell írni a belső tulajdonságunkról.

Hogy fogjak hozzá? Így: ''XY vagyok, X-ről jöttem, anyum XY foglalkozása X, apum XY foglalkozás X. 1 tesóm van , stb...''


Légyszives valaki segítsen :(


2010. szept. 7. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a születési helyed és anyád/apád fogallkozűása belső tulajdonság, akkor inkább bele se fogj...
2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez jó lesz... csak a végére ne írd oda, hogy forrás: gyakorikerdesek.hu
2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszolva: igen.
2010. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, hogy most állsz neki.


Egyik tulajdonságod, amiről írhatnál 6 mondatot: Felelőtlenség

2010. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gratulálok barátaim. Inkább meg se szólaltatok volna. Azért 'apa és anya'' merrt valahogy el kell kezdeni és gondotlma nem egyből bele a lecsóba. Tehát nem egyből a belső tulajdonságaimmal kezdem. De amőúg ymrgoldódott...
2010. szept. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!