Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esszét kell írnom jövőhétre,...

Esszét kell írnom jövőhétre, melyik témakört válasszam?

Figyelt kérdés

2 oldalasnak kell lennie.

- A természet enegriájának felhasználás

- A közlekedés kialakulása

- A kerékpár története, fejlődése

- A háztartási munkák fajtáji

- A házartási hulladék szelektív gyüjtése

- A lakás jellemzői, funkciói, terei

- Bútor történet.


2010. máj. 5. 16:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyasmit szeretnék amiről sokat lehet írni.
2010. máj. 5. 16:20
 2/10 anonim ***** válasza:
google a barátod...
2010. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Basszus, keresgélj és írd meg. Mi a fenét vársz?!
2010. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amiről kapásból, vagy kis netes segítséggel rengeteget tudnék írni kapásból az a bicikli története, vagy a lakás jellemzői, terei, funkciói. De honnan jöttek ezek a témák? Mi áll hozzád közel? Nyilván én azért tudnám ezeket, mert közel állnak hozzám, de attól még lehet, hogy neked más menne. Neten keress anyagot, de a fogalmazásod saját legyen! Így szinte mindegy melyik témát választod, menni fog! 2 oldal egyébként nem sok! Hanyadikos vagy??
2010. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem zárd ki azokat amik a legkevésbé érdekelnek !Amelyik téma érdekel, szivesebben írsz is róla! Szerintem mindegyik témához rengeteg információt találsz az interneten!Nekem ezek tetszenek legjobban:A természet enegriájának felhasználás ,A házartási hulladék szelektív gyüjtése ,A közlekedés kialakulása !Sok sikert a munkádhoz!
2010. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hatodikos vagyok.
2010. máj. 5. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekről mindről sokat lehet írni. A szelektív hulladékgyűjtés most úgyis slágertéma, bőven találsz róla anyagot. A természet energiájának felhasználása is nagyon népszerű téma, arról is sokat talász. De szerintem a többiről is. De nehogy már ne tudj ezekre rákeresni, és eldönteni, hogy melyikről tudsz írni.

Amúgy meg ennek mi keresnivalója van ebben a topikban? Ez nem a Házifeladatok kérdések közé való?

2010. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van olyan is? :DD köszi
2010. máj. 5. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
ezekről mindenféle utánanézés nélkül témánként 20-30 oldalt tudnék írni....tekintve, hogy te kissé fiatalabb vagy kb. 20 évvel, ezért kb. 1-2 órás netes kutatással bármelyikről írsz 10-15 oldalt.
2010. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lergfontosabb, hogy a téma érdekeljen. Én is a bicaj történetét választanám. De ha nem érdekel, akkor csak kinlódás lesz. Azt válaszd, amiről lelkesedéssel tudsz keresgélni, godnolkozni és írni.
2010. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!