Y=log4(x+3) 4xn-10*2xn-1n-24=0 n négyzet
2011. nov. 9. 12:58
 1/2 A kérdező kommentje:
lg2x-lgx-6>v=0
2011. nov. 9. 13:19
 2/2 BKRS ***** válasza:

lg2x-lgx-6>v=0

erre nincs megoldas:

lg(2x) - lg(x) = lg(2x/x) = lg2 < 1

tehat

lg2x-lgx-6 < -5 < 0

2011. nov. 9. 17:56