Y=log4(x+3) 4xn-10*2xn-1n-24=0 n négyzet2011. nov. 9. 12:58
1/2 A kérdező kommentje:
lg2x-lgx-6>v=0
2011. nov. 9. 13:19
2/2 BKRS válasza:
lg2x-lgx-6>v=0
erre nincs megoldas:
lg(2x) - lg(x) = lg(2x/x) = lg2 < 1
tehat
lg2x-lgx-6 < -5 < 0