Tudna valaki segíteni?
f(x)=1/x-3
f'(0)=
f'(5)=
f'(6)=
köszönööm!!!
2011. okt. 28. 17:41
1/2 BKRS válasza:
f(x) = 1/(x-3)
f'(x) = -1/(x-3)²
g(x) = (1/x) - 3
g'(x) = -1/x²
2/2 A kérdező kommentje:
koszike
2011. okt. 28. 18:24