[link]
2011. okt. 21. 16:09
 1/3 BKRS ***** válasza:

f(x) = √(67-x)

f'(x)= -1/2√(67-x)

f'(3) = -1/2√(64) = -1/16


m= f'(3) = -1/16

b = f(x)-mx = f(3) - 3*f'(3)=8 +3/16 = 8.1875

2011. okt. 21. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit részletesebben:

[link]

2011. okt. 21. 18:33
 3/3 A kérdező kommentje:
kössz :D
2011. okt. 22. 10:56