2011. szept. 11. 08:13
2/3 A kérdező kommentje:
ja bocsi a kérdést elírtam, a 42 ismétlődik--
2011. szept. 11. 20:04
3/3 anonim válasza:
A=3,14242...
10A = 31,42...
1000A=3142,42...
1000A - 10A = 3142,42... - 31,42...
990A = 3111
A = 3111 / 990 vagy A = 1037/330
Megfelel?