Hány éves Péter,aki ezt mondja: "3 év múlva annyi idős leszek,mint amennyi András 6 évvel ezelőtt volt,amikor én harmad annyi éves voltam, mint amennyi András most"?
Előre is köszönöm!:)
2011. okt. 19. 17:28
1/1 anonim válasza:
1. egyenlet: P+3=A-6
2. egyenlet: (P-6)*3=A
Hajrá!