Valaki segítsen légyszii :32011. aug. 19. 15:42
2/3 anonim válasza:
1000x+100y+10z+8+3204=8000+100x+10y+z
10(100x+10y+z)=4788+(100x+10y+z)
9(100x+10y+z)=4788
100x+10y+z=532, tehát x=5, y=3, z=2
3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld mancs :)
2011. aug. 19. 15:58