köszönöm a segítséget2009. jan. 10. 15:54
1/3 anonim válasza:
ha a szám yxz8 és a 8ast átrakjuk az elejére akkor 8yxz lesz?
tehát az első szám lesz a második a második a harmadik éa a harmadik az utolsó?
2/3 anonim válasza:
xyz8+3204=8xyz
x=8-3=5
5yz8+3204=85yz
85yz-3204=5yz8 --> z=2
5y28+3204=85y2
28+4=32 --> y=3
Tehát: 5328 .
3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. jan. 11. 16:07