Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap dogát írunk, segítessz?...

Holnap dogát írunk, segítessz? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

nem voltam suliba de kiderült hogy holnap írunk és innen onnan sikerült megszereznem ami kell de még egy feladat van amit nemtudok az pedig az időrend...


meg van adva 6 esemény :K-i tömb felbomlása,Berlini fal megszünése,Koreai háború,Kubai Rakéta...,Atomcsend,Helsinki értekezlet


ezeket kell sorrendbe rakni és mellé írni az évszámokat sehonnan nemtom megszerezni nagyon fontos lenne köszönöm :*

15/L


2011. ápr. 28. 14:57
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Fényezd csak magad, ha ettől jobban érzed magad:)
2011. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Kérdezd már meg? haha
2011. ápr. 28. 20:46
 43/45 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat de itt az én válaszom és remélem tudtam segíteni. Egyébként googlen minden fent van hozzá,csak be kell ütni és kész. Úgy hogy biztos hogy jó:


Keleti blokk felbomlása: 1991 [link]


Berlini fal lebontása: 1989 [link]


Koreai háború: 1950-1953 [link]


Kubai rakétaválság: 1962.október 14 kezdődött és október 28-ig tartott [link]


Atomcsend: 1963 [link]


Helsinki értekezlet: 1975. augusztus 1 [link]


Sorrend tehát: Koreai háború

Kubai rakétaválság

Atomcsend

Helsinki értekezlet

Berlini fal lebontása

Keleti blokk felbomlása

2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
hát így én is az iskola legjobb tanulója lennék, ha meglennének a dogakérdések előre és megcsináltatnám mással:D:D tehát mondj vmi újat, amivel fényezheted magad, mert ezzel azt hiszem nem vívsz ki nagy tiszteletet.
2011. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Ha olyan nagyon okosnak tartod magad, akkor miért mástól kérdezed meg a válaszokat? Ez nagyon nagy fokú tehetetlanségre vall, hogy még a Google-t sem tudod használni.

És még valami: te ne vond kétségbe az én diplomámat, majd akkor megteheted, ha eljutottál idáig...bár...ekkora IQ-val...hát...

2011. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!