Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap dogát írunk, segítessz?...

Holnap dogát írunk, segítessz? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

nem voltam suliba de kiderült hogy holnap írunk és innen onnan sikerült megszereznem ami kell de még egy feladat van amit nemtudok az pedig az időrend...


meg van adva 6 esemény :K-i tömb felbomlása,Berlini fal megszünése,Koreai háború,Kubai Rakéta...,Atomcsend,Helsinki értekezlet


ezeket kell sorrendbe rakni és mellé írni az évszámokat sehonnan nemtom megszerezni nagyon fontos lenne köszönöm :*

15/L


2011. ápr. 28. 14:57
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:

15:09 vagyok!

Jó...tegyük fel, hogy a keresőben nem találtad...akkor tankönyv, vagy füzet?

Biztosan volt szó róla órán, általánosban talán még nem szokás olyat kérdezni, amiről órán nem tett említést a tanár.


Egy kicsit igenis féltékeny vagyok azokra, akiknek már általánosban sokkal könnyebb dolguk van (lásd Google), mint nekem volt. Nem volt ám olyan élvezetes suli után könyvtárazni.


De ha már könnyebb a mostani generációnak, legalább élne a lehetőséggel!

2011. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

"Ha anyádék nemtanítottak meg otthon tiszteletre majd én megtanítalak... "

Ha anyádék nem tanítottak meg arra, hogy ne mással csináltasd meg a dolgodat, majd én megtanítalak...:DDD


Ne haragudj, de most jót röhögtem. Mi lesz így veled? Remélem nem fogsz tovább tanulni.

2011. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Jó értem én dehát ha itt ez az oldal miért ne kérdezgethetnénk?

Amúgy meg köszönöm a kultúrált hangnemet! :D

2011. ápr. 28. 15:40
 24/45 A kérdező kommentje:
Fogok továbbtanulni ne izgasd magad ilyeneken árt a szépségednek!!
2011. ápr. 28. 15:42
 25/45 anonim ***** válasza:
És majd ott is mással csináltatod meg a házidogáid? Esetleg mást küldesz el vizsgázni? Biztos nagyon jó szakember lesz majd belőled.
2011. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

nem szakmunkásba megyek én..XD

Gimibe amúgymeg kitűnő tanuló vagyok betegvoltam múlthéten elfelejtettem elkérni hazajöttem igen fáradt vagyok 7óra után... engem nem lehet megérteni??húú de lusta féreg vagyok mert hullafáradtan nincskedvem bogarászni amúgy nem kötelező segíteni ha akarsz segítessz ha pedig nem nemválaszolsz ennyi mindenkinek szive joga mit tesz...

2011. ápr. 28. 15:49
 27/45 anonim ***** válasza:
Mibe fáradsz el? Abba hogy iskolába a tanárok lediktálják a kérdesek, itthon meg megkérdezel vkit? MI lesz veled így 12.-be, amikor készülsz az érettségire (amire viszont nem kapod meg előre a válaszokat), szalagavató van, ballagás stb stb. Akkor milyen fáradt leszel. Azért ebbe a kis iskolába bele ne halj, főleg hogy a 7 óra az semmi
2011. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Igazad van tényleg semmi ...a tömbösített órák ;)
2011. ápr. 28. 15:59
 29/45 anonim ***** válasza:

Te szegény, szerencsétlen hullafáradt kisiskolás. Meg ne sajnáljalak:D

Majd ha dolgozni fogsz, akkor is ezt mondod a főnöknek? Bocsi, fáradt vagyok, nem tudom megcsinálni.

Vagy egyetemen/fősulin közlöd a tanárral vizsgán, hogy nem tanultál, mert fáradt voltál?

Ne mentegesd magad, mert csak egyre rosszabb lesz. Igen is egy lusta kis elkényeztetett kisiskolás vagy, aki annyira sem képes, hogy 6 kifejezést beírjon a google keresőbe.

2011. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Akkor nekem jó!

Neked bármiféle problémád adódik ebből hogy én ilyen vagyok mert szerintm nem ....

2011. ápr. 28. 16:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!