Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap dogát írunk, segítessz?...

Holnap dogát írunk, segítessz? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

nem voltam suliba de kiderült hogy holnap írunk és innen onnan sikerült megszereznem ami kell de még egy feladat van amit nemtudok az pedig az időrend...


meg van adva 6 esemény :K-i tömb felbomlása,Berlini fal megszünése,Koreai háború,Kubai Rakéta...,Atomcsend,Helsinki értekezlet


ezeket kell sorrendbe rakni és mellé írni az évszámokat sehonnan nemtom megszerezni nagyon fontos lenne köszönöm :*

15/L


2011. ápr. 28. 14:57
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Miért ne adódna? Ha már most ilyen vagy, akkor mi lesz később? Gondolj már bele, ha mindenki így gondolkodna...

Pl. bemennél az orvoshoz, és közölné veled, hogy ő most fáradt, nem fog ellátni.

Vagy az autószerelő nem javítja meg a kocsid, mert ő éppen fáradt.

Pont az ilyen lusta emberek miatt tart itt az ország.

Minek dolgozzon vki, ha más úgy is megcsinálja helyette?...

2011. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező pártján állok. Ő feltett egy kérdést, választ vár és ez az az oldal, ahol nem bepofázni kéne a másiknak, hanem segíteni. Miért vagytok ilyen rosszindulatúak? Nem kell oltani itt senkit, maximum lehet a "vissza" gombra nyomni. Nem kéne irigykedni rá, csak mert fiatalabb vagy mert könnyebb dolga van. Én is érettségizek és ha tudok segítek a fiatalabbaknak de ebben az országban a sok bunkó tapló pár évszámot sem képes kinyögni... Gratulálok! Egyébként vicces, hogy számos ember, aki több diplomával rendelkezik bárkinek szívesen segít, nem nagyképű. Aki ilyen az sikertelenségre vall és arra, hogy ő maga sem tudott semmit elérni az életben. A válaszokat már leírták előttem, úgyhogy mást én sem tudok írni. És egyébként sem ő tehet róla, hogy ilyen a tanára, másrészt meg értelmeset kérdezett. Béke van!
2011. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
46%
Fél oldalon keresztül van időtök szidni egy 15 éves lányt, de pár évszámot már nem tudtok kinyögni? Ennyire árad belőletek a rosszindulat vagy csak buták vagytok és fogalmatok sincs egyik eseményről sem? :-D Szánalmas emberek élnek itt..
2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Nem oszt itt ki senkit, csak mindenki elmondta a véleményét, ahogy te is. Mellesleg ha nem látnád már leírták a választ, mi csak tippeket adtunk, hogy hogy boldoguljon az életben, mert így nem sokra fogja vinni
2011. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:

Már bocs, de én 15 évesen is szorgalmasabb voltam és el is értem, amit szerettem volna...és igen..ennyi időm van egyet nem érteni a lustasággal, mert megtehetem.


A gimiben, a fősulin és a mostani munkahelyemen is egyedül értem el azt amit, és ezért most MEGTEHETEM.

2011. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
Egyébként azt ne mondja senki, hogy normális begyűjteni itt a válaszokat, az - előre megszerzett - dogakérdésekre - és egész délután a GyK-n lógni egy 15 éves lánynak.
2011. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Mint írtam (úgy látszik kikerülte a figyelmedet), igen is szoktam segíteni. Rengeteg olyan kérdésre adtam már választ, ahol a kérdésen látszott, hogy nem lustaságból írták ki. Ez a házi feladat kérdések rovat nem arra való, hogy mással írassuk meg a házit, hanem arra, hogy ha elakadunk, vagy nem értünk vmit, akkor tudjunk segítséget kérni. Ha pl. vki leírja, hogy mit nem ért a feladatban, vagy hol akadt el, akkor nagyon szívesen szánok rá időt, és elmagyarázom neki.

Nem értem miért az a segítség, ha a segge alá toljuk a megoldást. Véleményem szerint sokkal nagyobb segítség az, ha elmagyarázzuk, hogy hogyan is kellene megoldani.


"Nem kéne irigykedni rá, csak mert fiatalabb vagy mert könnyebb dolga van."

Nem is teszem.


"a sok bunkó tapló pár évszámot sem képes kinyögni... Gratulálok!"

A sok bunkó tapló mással csináltatja meg a feladatát.


"Egyébként vicces, hogy számos ember, aki több diplomával rendelkezik bárkinek szívesen segít, nem nagyképű. "

Mint már mondtam, szívesen segítek, ha vki megérdemli.


"Aki ilyen az sikertelenségre vall és arra, hogy ő maga sem tudott semmit elérni az életben. "

Elhiheted, hogy sokkal többet értem el/fogok elérni az életben, mint azok, akik mással végeztetik el a feladatuk.

Ugyanis az ember sokkal többet tanul és fejlődik akkor, ha ő maga néz utána a dolgoknak.

2011. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Az kéne mindehol, mint nálunk általános iskolába nemrég. 6. és 8. évben volt vizsga magyarból és töriből. Rendes 24 tétel mind a kettőből, szóbeli, vizsgaelnök stb. nem az, hogy kitünő tanuló, de közbe sík h.lye..-.-"
2011. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, majd leírod hányan írtak hármasnál rosszabbat? Nekem a régi angoltanárom volt ilyen, és noha általánosban mindig ötös voltam, most, érettségire készülve a célom a hármas. Sok sikert a dogához, és tényleg ajánlom hogy olvass utána a Hidegháborúnak. Valami eszméletlenül durva, ahogy a Sz.U. és az USA egymásnak esnek.
2011. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Akik kúltúrált választ írtak nagyonszépen köszönöm,léteznek még normális emberek... És fogadjunk az itt pofázó emberek 90%-a max pár évvel idősebb tőlem de ők már milyen bölcseek.. a témát itt leszeretném zárni aki meg normális volt azt felpontoztam a többi meg kapott egy off-ot na minden önelégült p*csa takarodjon innen és énis MEGTEHETEM!!! Hiába van főiskolád k*va nagy értelmi szinted lehet ha egy 15évessel kötekedsz!!! A másik meg még én legyek a hibás,hogy kérdezni mertem egy olyan oldalon ahol ez a lényeg megáll az eszem basszus... És azért valljuk be az ember szereti természeténél fogva a könnyebb utat választani ... Nemhinném hogy ti nemvoltatok hasonló helyzetben...

És ha sík hülye lennék vszileg nemírtam volna 87pontos központit azt nem a két szép szememért adták ;)

És vszileg nem nyertem volna már országos versenyeket...

és nem lennék az iskola legjobb tanulója

ésigen bocsánat hogy nemvagyok olyan mint a többi gyerek nem iszom cigizem stb...

csak hülye kérdéseket teszek itt fel

jaajde rest vok emiatt... -.-"

2011. ápr. 28. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!