Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap dogát írunk, segítessz?...

Holnap dogát írunk, segítessz? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

nem voltam suliba de kiderült hogy holnap írunk és innen onnan sikerült megszereznem ami kell de még egy feladat van amit nemtudok az pedig az időrend...


meg van adva 6 esemény :K-i tömb felbomlása,Berlini fal megszünése,Koreai háború,Kubai Rakéta...,Atomcsend,Helsinki értekezlet


ezeket kell sorrendbe rakni és mellé írni az évszámokat sehonnan nemtom megszerezni nagyon fontos lenne köszönöm :*

15/L


2011. ápr. 28. 14:57
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

nem enyhítő körülmény?!!!

ha megkapnánk a dogákat mindenből 5-ös lennék-.-"

nálunk töriből az összefoglalás szörnyű... átbeszéljük az egészet,de a feladatokról semmit.

egyébként 5-ös voltam...(félévkor) dehát így...nem nehéz. >.<


14/L

2011. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
azért hidd el leírni az A-B csoportot 12-12 feladattal nem kellemes egy olyan tanárral aki még írni se nagyon tud...
2011. ápr. 28. 15:20
 13/45 anonim ***** válasza:
Én vhogy kibírnám, főleg hogy tudom, hogy megtanulok 24 feladatot és 5-ös kapok
2011. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
hát mi d.u szoktunk visszajárni és lediktálja általában azt a maradék6-7 feladatot...ezvan...
2011. ápr. 28. 15:24
 15/45 anonim ***** válasza:

Egyébként kövezzetek meg, mert valamilyen szinten egyet értek a kérdezővel. (Én adtam meg a válaszokat) Most milyen egy kamasz? Ha már kiadták a kérdéseket, jól teszi, hogy kihasználja. Csak itt sajnos veletek tol ki a tanárotok..

Sajnos manapság tényleg ilyen az oktatási színvonal, főleg általánosban. (Csak nem egy fiatal tanárról van szó, kedves kérdező?) Nagyon ráférne már a reformálás az egész felsőoktatásra! De ebbe most nem folynék bele.. ez már más téma.

2011. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
nem középkorú úgy a szüleimmel lehet egyidős vagy pár évvel fiatalabb nemtudom :D
2011. ápr. 28. 15:28
 17/45 anonim ***** válasza:

Utolsó: Azért mással megíratni akkor is pofátlanság. Azzal semmi bajom, ha vki segítséget kér, olyankor szoktam is segíteni. Ha látom, hogy próbálkozott, csak vhol elakadt, vagy rossz úton indult.

De hogy annyit sem képes megcsinálni, hogy beírja keresőbe, az gusztustalan és felháborító.

De egyébként lehet tényleg nem is ő a hülye, hanem az, aki megoldja helyette.

Ne haragudj már, de itt problémázol, hogy mekkora szar a oktatás. Akkor talán nem kellene még lejjebb vinni a szintet azzal, hogy a kis hülyék helyett megoldod a feladatot. Tanuljanak egy kicsit...

2011. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
képzeld próbálkoztam de nemsikerült -.-"
2011. ápr. 28. 15:31
 19/45 anonim ***** válasza:
nem hiszem el...-.-" 2 perc se volt kideríteni a google segítségével. Ha ez nem megy, akkor hogy fogsz te középsikolába járni? azzal nem lenne baj, ha puskát írnám, mert azzal nagyon sok munka szokott lenni, de hogy kiadja a kérdéseket és mással megcsináltatod, az azért pofátlanság
2011. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Amúgy én nem hülyéztelek le elvárom,hogy te se!!!

Ha anyádék nemtanítottak meg otthon tiszteletre majd én megtanítalak...

Álljon már meg a menet azért,mert fiatalabb vagyok? nem jogosít fel semmire ...

Kölcsönösen adjuk meg egymásnak a tiszteletet...-.-"

2011. ápr. 28. 15:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!