Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap dogát írunk, segítessz?...

Holnap dogát írunk, segítessz? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

nem voltam suliba de kiderült hogy holnap írunk és innen onnan sikerült megszereznem ami kell de még egy feladat van amit nemtudok az pedig az időrend...


meg van adva 6 esemény :K-i tömb felbomlása,Berlini fal megszünése,Koreai háború,Kubai Rakéta...,Atomcsend,Helsinki értekezlet


ezeket kell sorrendbe rakni és mellé írni az évszámokat sehonnan nemtom megszerezni nagyon fontos lenne köszönöm :*

15/L


2011. ápr. 28. 14:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Most komolyan... kiadták nektek a feladatokat, de te még a keresőbe sem vagy hajlandó beírni??
2011. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
mindig kiadják...és ha nemtudsz segíteni neírj kössz!
2011. ápr. 28. 15:04
 3/45 anonim ***** válasza:
46%
Na jó.. annyit segítek, hogy a Kubai Rakéta.. az a rakétaválság lesz, és '62-ben volt.
2011. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2011. ápr. 28. 15:06
 5/45 anonim válasza:

Bocs, de ez tényleg durva!


Örülj neki, hogy nem a tankönyvből kell kibogarásznod, vagy könyveket hazahordani a könyvtárból...csak beírod a Google-ba és kész.


De hogy még erre sem vagy képes... Össze is sz..tam volna magam, ha nekem ilyen könnyű lett volna gimi elsőben...és még a dogakérdést is megkaptad!


Ja...persze...fontosabb a "fészbuk" meg a nemtommi...


26L

2011. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
46%

Elnézést... csak egy kicsit ingerültebb vagyok ma a kelleténél.

K-i tömb felb.: 1991

Berlini fal: 1989

Koreai háború: 1950-1953

Atomcsend:1963

Helsinki:1975

Innen pedig gondolom menni fog. Egyébként érdemes olvasgatni a korszakról. Szerintem ez a legérdekesebb rész a történelemben! :)

2011. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Úristen mi ez? kikapjátok a dogakérdéseket? nekünk egy kis röpdoga úgy néz ki ebből, hogy 10 személy, 10 fogalom, kb. 10 ilyen eseményt bemutatni, ilyeneket időrendbe rakni, vagy megmondani mihez kapcsolódott, forráselemzés és legvégül egy hosszú esszé. És ez egy sima töri doga egy középiskolában:/ Akkor úgy érzem megérdemlem az erős 3-omat
2011. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Utolsó teljes mértékben igazad van amúgy csak 8.os vagyok :D jó sztem ez sem enyhítő körülmény...azért köszönöm,hogy segítettél !! megmentetted az 5-ösömet :D
2011. ápr. 28. 15:14
 9/45 A kérdező kommentje:
15:12-még tz-re is kiadja a tanárunk a komplett dogát ...
2011. ápr. 28. 15:16
 10/45 anonim ***** válasza:
67%

Miért oldjátok meg helyette?

Oké, hogy vki segítséget kér, mert nem ért vmit, vagy elakadt.

De ez a lustaság undorító netovábbja. Annyit kellett volna tennie, hogy beírja a szavakat a keresőbe. Aki ennyire lusta, az megérdemli, hogy egy jó nagy karót kapjon a dogájára.

Szánalmas, komolyan mondom.

2011. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!