Matekból kérnék segítséget aki tudja a megoldásokat az kérem segítsen.2011. ápr. 3. 10:36
1/6 anonim válasza:
Mit kellett csiszolni és milyen glettet használtak? Bocs, de nem vagyok otthon a szobafestő-kőműves szakmában. :S Nem lett volna egyszerűbb a régi festésre festeni?
Amúgy: 10m*7,5m*4,2m*12*2700Ft=
2/6 anonim válasza:
Látod milyen sok? Jobb az egyszerűség.
3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt nem írja a feladat hogy mit kellet csiszolni stb.. Így kezdődik a nyári szünetben kifestették....
Azt ennyi de segítsetek lécci.
2011. ápr. 3. 12:22
5/6 A kérdező kommentje:
Biztos akkor hogy ez lesz a megoldás 10m*7,5m*4,2m*12*2700Ft=
??
2011. ápr. 3. 16:33