2011. jan. 27. 16:59
1/2 anonim válasza:
Kert=x
0,18x+0,25x+(0,18x+28)+245=x
0,61x+273=x
273=0,39x
x=700
Hétfőn:0,18*700=126
Kedden:0,25*700=175
Szerdán:126+28=154
maradt:245
126+175+154+245=700
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm*
2011. jan. 27. 18:24