Ezt a néhény halmazos feladatot gyorsan lecsekkolná nekem valaki?


[link] Ez a halmazkép. A tartományokat elneveztem az egyszerűség érdekében:


1. ami középen van, mindhárom metszete

2. középsőtől balra

3. középső felett

4. középsőtől jobbra

5. "A" halmaz területe

6. "B" halmaz területe

7. "C" halmaz területe


(AUB)/C = besatíroztam az 5, 2 területet


(A/C)U(B/C)= 5, 6


(A/B)U C= 5, 2, 7


(AUC)/(BUC)= 1, 2, 3, 4, 7


A/(B/C)= lövésem sincs:D


köszönöm szépen:)


2011. márc. 29. 19:22
 1/3 fjps ***** válasza:
100%

Ha nem néztem el akkor így van:


(AUB)/C = 3, 5, 6


(A/C)U(B/C)= 3, 5, 6


(A/B)U C= 1, 2, 4, 5, 7


(AUC)/(BUC)= 5


A/(B/C)= 1, 2, 5

2011. márc. 30. 00:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy:)
2011. márc. 31. 00:02
 3/3 fjps ***** válasza:
szivesen:)
2011. márc. 31. 00:59