[link] Ez a halmazkép. A tartományokat elneveztem az egyszerűség érdekében:
1. ami középen van, mindhárom metszete
2. középsőtől balra
3. középső felett
4. középsőtől jobbra
5. "A" halmaz területe
6. "B" halmaz területe
7. "C" halmaz területe
(AUB)/C = besatíroztam az 5, 2 területet
(A/C)U(B/C)= 5, 6
(A/B)U C= 5, 2, 7
(AUC)/(BUC)= 1, 2, 3, 4, 7
A/(B/C)= lövésem sincs:D
köszönöm szépen:)
2011. márc. 29. 19:22
1/3 fjps válasza:
Ha nem néztem el akkor így van:
(AUB)/C = 3, 5, 6
(A/C)U(B/C)= 3, 5, 6
(A/B)U C= 1, 2, 4, 5, 7
(AUC)/(BUC)= 5
A/(B/C)= 1, 2, 5
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy:)
2011. márc. 31. 00:02