2011. márc. 15. 11:41
1/2 anonim válasza:
(x²-y²)-(x-y)=(x+y)(x-y)-(x-y)=(x-y)[(x+y)-1]
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ
2011. márc. 15. 12:26