2010. dec. 23. 12:11
2/5 A kérdező kommentje:
végülis akkor az 6 :D kösz
2010. dec. 23. 12:12
3/5 anonim válasza:
+ egyszerűsítés:
72/12=36/6=12/2=6
5/5 anonim válasza:
Lefogadom veled, hogy még így sem érted ezt a példát. Hogy fogod a következőt? Aztán végül itt fogsz sírni, hogy még WC-s néninek sem kellesz a Tescoba.