2010. nov. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
lehet nem jó de szerintem 2x gyök alatt 3
2010. nov. 26. 20:10
 2/4 Silber ***** válasza:
0%
3^(2x)=3^2*3^x=9*3^x
2010. nov. 26. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a két válasz baromság... Miért nem olyantól kérdezed, aki biztosan ért hozzá?
2010. nov. 26. 20:58
 4/4 Silber ***** válasza:
100%

Igazad van utolsó, nem figyeltem.

3^(2x)=(3^2)^x=9^x

2010. nov. 26. 21:02