Log2(-x-3)=4
Csak így tudtam elküldeni.Tehát az eleje kettes alapú logaritmus.
okt. 5. 10:40
1/2 anonim válasza:
Feltétel:
-x-3>0
x<-3
-x-3=2^4
-x-3=16
-x=19
x=-19
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
okt. 5. 11:32