Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemen matekórán milyen...

Egyetemen matekórán milyen feladatok vannak?

Figyelt kérdés
Linkelnétek,vagy másolnátok be nekem olyan matek feladatokat,amiket (bármilyen) egyetemen matekórán tanítanak?
2010. okt. 25. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
olyanok amiket fel sem fogsz
2010. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
ne akard tudni...
2010. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván attól is függ, milyen szak...
2010. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb, ha nem tudod.
2010. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De mégis egy feladatot kérlek:D

Köszi az eltántorítást:D

2010. okt. 25. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

alul a gyakorló feladatsorok... Pedig mi szóltunk előre...

2010. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Mégsem megyek egyetemre:D

2010. okt. 25. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajj, ne vedd ilyen komolyan azt, amit írtunk. Nem olyan nehéz a matek, ha tanulsz rá. Bár még csak első évfolyamba járok, a határérték számításból 3-as ZH-m lett... Ez önhibából, mert tudom 5-ösre, de szétszórt vagyok, és hajlamos vagyok nem elolvasni, hogy egy feladatnak van b, része is, stb...-.- A deriválást meg tanulgatom, és szerintem sokkal érthetőbb (vagy csak érthetőbben leírta a tanár a jegyzetbe) mint a határérték számítás. Ha érted, akkor olyan mint az 1*1. Nos az integrálszámításhoz nem tudok még hozzászólni, de majd meglátom...
2010. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha van elegendő akaraterőd, akkor meg tudod majd tanulni a deriválást, meg az integrálást. Bár megjegyzem, az egyetemen ez kb. 1 félév alatt lemegy, így ennyi idő alatt kell felfogni nagyjából ezeket.

De, amikor már érted őket, rájössz, hogy valójában nem is olyan nehéz. Az analízis még viszonylag könnyű tárgynak tekinthető. De pl. lineáris algebra az már nehezebb. De hát van akinek ez könnyebb, a másiknak meg az...

2010. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, viszont ha nem érted, akkor nagyon el tudsz veszni benne, és egyre nehezebb lesz, mivel erre épül szinte minden.
2010. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!