Két feladatot kéne megoldani.Mindkettő feladatban csak ki kell tölteni a táblázatot. Néhány adat meg van adva.
1., [link]
2., [link]
Ha lehet írjátok le a megoldásmenetet. Előre is köszi:)
2010. okt. 23. 12:55
1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, az első képet elrontottam. 1,5 A helyett csak 1 A van!
2010. okt. 23. 14:01
2/5 anonim válasza:
ez pofonegyszerű! inkább figyelj oda órán!
3/5 anonim válasza:
áramerősség jele: I, mértékegysége Amper (A)
feszültség: U, mértékegysége Volt (V)
ellenállás jele: R, mérté. Ohm..
U=R*I
I=U/R
R=U/I
ezeket nem írjátok le órán?
4/5 A kérdező kommentje:
R1+R2 , I -> Ezekből hogy számoljuk ki az I1-et meg az I2-őt? Tudom azokat a képleteket , amiket felírtál, de az nem elég. Még te se tudod megcsinálni , ne a szádat járasd. Ment is a lepontozás.omg
2010. okt. 25. 17:49
5/5 anonim válasza:
Nagyonigazad van.Én is pont oyans hülye vagyoka kémáihoz, mintte, és kkormga mayaráz