Valaki lenne olyan kedves, hogy levezeti nekem ezeket a feladatokat?

[link]

2024. jan. 17. 08:25
 1/1 anonim válasza:
100%

1. 10000*x^2=14000

szóval x^2=1,4

Gyököt vonsz és kivonsz az eredményből egyet és ezt megszorzod százzal.


2. (2700-200x)^2+(1250-100x)^2=1300^2

x lesz a lassabb hajó sebessége, a másiké kétszer annyi

2024. jan. 17. 09:37