András műszaki rajzot készít egy rögzített helyzetű pálcáról. A pálca három vetületének hossza (elölről,

oldalról és felülről nézve) rendre 6,0 cm, 8,0 cm és 9,0 cm hosszúnak látszik. Milyen hosszú valójában

a pálca?



2023. dec. 5. 02:04
 1/8 krwkco ***** válasza:
100%
A pálca egy olyan téglalap átlója, aminek az élhosszai 6,0 cm, 8,0 cm és 9,0 cm.
2023. dec. 5. 02:17
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
biztos megcsinálom a munkádat hajnalban :D bukj meg ha ennyi eszed van xd
2023. dec. 5. 03:00
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
#1 jól mondja, ez egy 6, 8 és 9cm élhosszúságú téglatest átlója. ~13,45cm
2023. dec. 5. 03:25
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen egyetemen van ilyen óvodás matek zh? 😅
2023. dec. 5. 04:59
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Az adott vetületek a korábbiak által említett téglatest lapátlói.


a^2+b^2=0,36

b^2+c^2=0,64

c^2+a^2=0,81

-----------------------

2(a^2+b^2+c^2)=1,81

a^2+b^2+c^2=0,905

p=0,951

2023. dec. 5. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj egy képletet meg számolj valamit és kész. A rossz megoldásért nem kapsz semmit
2023. dec. 7. 13:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Engem neveztek hülyének amikor azt nem tudjátok felfogni, hogy ez nagy valószinűséggel nem egyetemi matek....🤣

Nem tudom, miért feltételezi mindenki, hogy itt mindenki egyetemista matek szakon...

2023. dec. 7. 19:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat
2023. dec. 7. 19:44