2023. aug. 21. 16:22
1/1 anonim válasza:
Erről van szó?
f(x)=x*e^(-x^2)
f'(x)=e^(-x^2)(1-2x^2)
x1'=sqrt(2)/2 x2'=-sqrt(2)/2 (Lehetséges szélsőérték helyek)
...