Válaszokat előre is köszönöm!2021. febr. 3. 17:12
1/2 anonim válasza:
x*(x+1,5)=18 => x=
x^2+18=a^2 => a=
(x+1,5)^2+18=b^2 => b=
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. febr. 3. 17:51