2021. febr. 1. 18:20
1/3 anonim válasza:
Ezt ránézésre meg lehet mondani, de levezetem neked jó hosszan.
a1 = -8
a2 = -8 + d
A feladat azt mondja:
(-8 + (-8 + d)) / 2 = -6
-8 + (-8 + d) = -12
-16 + d = -12
d = 4
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. febr. 1. 18:44