Könyörgöm, valaki segítsen ezekben a matematika feladatokban! Mik a megoldások?


Trigonometria feladatok. Kérem írjon ide, aki tudna 10 (elég rövidke) feladatban nekem segíteni.

Nagyon hálás lennék, tényleg! :)



2021. febr. 1. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És hol vannak a feladatok?
2021. febr. 1. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3. feladatban α = 37 fok.
2021. febr. 1. 16:26
 3/7 A kérdező kommentje:

A feladatok:

[link]

[link]

2021. febr. 1. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Csinálj rajzokat

2452) cos(alfa)=2/5 => alfa=66,42° béta=180°-2*alfa


2453) cos(béta/2)=3/5 => béta/2=53,13° => ...

2021. febr. 1. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:

2454) sin8,5°=(a/2)/22 => a=6,5


2458) sin(alfa/2)=15/24 => alfa/2=38,7°

2021. febr. 1. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:

2459) (h/2)/6=sin40° => h=7,7


2464 b^2*sin52°30'=200 => ...

2021. febr. 1. 17:17
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Hol tartasz velük?
2021. febr. 6. 17:23