2021. jan. 25. 10:54
1/1 anonim válasza:
P(Y=0)=P(X<>0)=1-1/e
P(Y=1)=P(X=0)=1/e
E(Y)=1/e
E(Y^2)=1/e
D(Y)=sqrt(1/e-1/e^2)