2019. márc. 3. 16:54
1/2 anonim válasza:
Nem teljesen értem a kérdésedet. Vegyünk egy szabályos hatoldalú dobókockát.
A páros dobás valószínűsége: 3/6=1/2
A négyzetszám dobás valószínűsége 2/6=1/3
Ez egy adott eseménytéren két valószínűség.
2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos pontosabbat nem tudok, mert a kérdés így hangzott szó szerint, ahogy fennebb láthatod.
2019. márc. 3. 22:59