2020. dec. 15. 15:15
11/11 tatyesz válasza:
A második megoldása:
2^(x²-7x+12) = 1
2^(x²-7x+12) = 2⁰
x²-7x+12 = 0
x₁ = 3
x₂ = 4
(A válaszolóknak: aki a gyk-ra matek kérdést ír ki, az általában nem tudja helyesen kiírni a kérdést.)