Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Anolul a bíróságon hogy...

Anolul a bíróságon hogy mondja az ügyvéd, hogy "Tiltakozom!"?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy "objection"? Vagy ők is igeként használják és azt mondják, hogy "I Object"? Vagy mit mond?


Előre is nagyon szépen köszönöm a választ!



2020. júl. 11. 01:11
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Amúgy miért nem pontoztad le az első és második embert is, aki írra, hogy azt mondják, hogy azt kell mondani, hogy objection? Lehet rosszul írtad? Én úgy veszem a választ, hogy azt mondják, hogy objection.
2020. júl. 13. 06:28
 22/36 anonim ***** válasza:
Azért, mert az nem rossz válasz attól, hogy máshogy IS lehet mondani. Szerintem ne próbáld megérteni, szemmel láthatóan meghaladja a képességeidet.
2020. júl. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Ne gonoszkodj velem kérlek! Attól, hogy te szmzorú vagy és nem élvezed az életet, nem kell másnak is mérgezni a lelkét és elrontani a kedvét.
2020. júl. 13. 07:08
 24/36 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szomorú, és élvezem az életet, viszont ki nem állhatom a buta embereket. Számomra ez a legnagyobb bűn a világon.
2020. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Flávika érthetően elmagyarázta és nem titulált bűnösnek, amiért buta vagyok. Ő ne legyen tiltva!
2020. júl. 13. 08:20
 26/36 A kérdező kommentje:
A második részről meg a véleményem, hogy Te ugra-bugrálsz itt, hogy vegyünk észre, azért veled foglalkozunk.
2020. júl. 13. 08:21
 27/36 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdésre a válasz megvan; objection, ezt mondják az ügyvédek és elmagyarázzák, hogy miért mondták. Majd még küldök videót, tegnap pont néztem egyet ahol tiltakozott az ügyvéd.
2020. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"Tehát a kérdésre a válasz megvan; objection, ezt mondják az ügyvédek és elmagyarázzák, hogy miért mondták. Majd még küldök videót, tegnap pont néztem egyet ahol tiltakozott az ügyvéd."


Agyad semmi, de komolyan.


Objection

I object

We object against it

I want to object

I'm objecting


Mind, mind mondják. Ne csak egy sorozatot nézz. Ha már csak a TV-ből veszed a tudásod (azt nem is feltételezem, hogy tudsz olvasni is, pláne nem angolul), akkor legalább a Bull-t is nézd meg.

2020. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

“YOUR HONOR, I OBJECT ON

THE BASIS OF RELEVANCE.”


“YOUR HONOR, I OBJECT,

THE QUESTION CALLS FOR

TESTIMONY THAT IS IMMATERIAL

TO THE ISSUES IN THIS CASE.”


“YOUR HONOR I OBJECT, THESE

PHOTOS ARE HIGHLY

INFLAMMATORY."


[link]


Így hirtelen.

2020. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Összezavarodtam :( Mindegy, megkérem a szomszédomat, hogy magyarázza el. Nem tud angolul, de a válaszokat segít értelmezni.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 13. 08:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!