Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Anolul a bíróságon hogy...

Anolul a bíróságon hogy mondja az ügyvéd, hogy "Tiltakozom!"?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy "objection"? Vagy ők is igeként használják és azt mondják, hogy "I Object"? Vagy mit mond?


Előre is nagyon szépen köszönöm a választ!



2020. júl. 11. 01:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi.
2020. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
"Előbbi"? Mint nálunk a magyarban a szó? És ezt így is ejtik, mint a magyarok? Vagy odakint másképp ejtik ki? Érdekes, hogy egy ilyen szót használnak odakint, nem találtam meg aszótárban, de gondolom másképp írják csak úgy ejtik, hogy "előbbi".
2020. júl. 11. 08:41
 3/36 A kérdező kommentje:
Vagy a tiltakozom helyett mondják, hogy előbbi, csak angolul?
2020. júl. 11. 08:41
 4/36 A kérdező kommentje:
Tehát pl "Previous"?
2020. júl. 11. 08:42
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ugye most csak viccelsz? 😆

A válaszadó arra értette, hogy előbbi, hogy objection, tehát amit először írtál. :D Erre mondják, hogy "előbbi". :D

2020. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Jaaa így már értem! Nagyon szépen köszönöm a választ!
2020. júl. 11. 12:30
 7/36 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, mit hadoválsz össze? :D


Objection és I object - mindkettőt mondják, mindkettő helyes, mindkettő ugyanarra vonatkozik.


Úgy ejtik, ahogy náluk kell. Mi az, hogy ugyanúgy ejtik-e, ahogy mi? :D Mi van? :D


Mi meg nem mondunk ilyet, mert magyar bíróságon ilyen nincs.

2020. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

7. Én az első válaszolótól kérdeztem, hogy azt, hogy Előbbi ugyanúgy ejtik e odakint, mint idehaza. Mert az első válaszoló azt írta, hogy azt mondja az ügyvéd, ha tiltakozik, hogy "Előbbi!". Nem értettem, hogy szó szerint így mondja e, vagy angolra lefordítva, hogy "Previous!".


De a következő válaszoló felvilágosított, hogy tényleg azt mondják, hogy "Előbbi!", ami a tiltakozás fajtája. Youtube-on keresgélten, de nem találtam ilyet.

2020. júl. 12. 15:00
 9/36 A kérdező kommentje:

Most viszont látom, hogy nem csak azt mondják, hogy előbbi, hanem azt, hogy mindkettő, ami a both angolul. Erre rákeresek gyorsan, hátha így már találok videókat, amiben az ügyvéd tiltakozik.


Nagyon szépen köszönöm a választ! Ment a zöld kéz Mindenkinek.

2020. júl. 12. 15:01
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

"Most viszont látom, hogy nem csak azt mondják, hogy előbbi, hanem azt, hogy mindkettő, ami a both angolul. Erre rákeresek gyorsan, hátha így már találok videókat, amiben az ügyvéd tiltakozik."


Kérdező, te ennyire eszetlen vagy, vagy szórakozol velünk!?


Nem tudom eldönteni, hogy viccesnek érzed magad (nem vagy az egyébkén), vagy szellemi fogyatékos vagy (én erre szavazok).

2020. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!