Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Anolul a bíróságon hogy...

Anolul a bíróságon hogy mondja az ügyvéd, hogy "Tiltakozom!"?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy "objection"? Vagy ők is igeként használják és azt mondják, hogy "I Object"? Vagy mit mond?


Előre is nagyon szépen köszönöm a választ!



2020. júl. 11. 01:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem értelmeztem mégsem jól. :( Elnézést a kellemetlenségekért!


Tehát akkor csak az "előbbi!" Szót kiabálják.


Most már világos.


Nagyon szépen köszönöm a választ! Adtam zöld kezet.

2020. júl. 12. 15:13
 12/36 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, hogy feldühítettelek. Sajnos tényleg nehezen értek meg dolgokat, egy betegség miatt.


Azt hiszem már megértettem a választ a kérdésre.


Adtam zöld kezet, hogy sok pontod legyen.


Kellemes hétvégét kívánok! És napsütéses jövőhetet!

2020. júl. 12. 16:21
 13/36 anonim ***** válasza:
68%
Elég komoly betegség lehet.
2020. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
61%

Nem azt mondják, hogy előbbi. Nem azt mondják, hogy mindkét. Se angolul se magyarul nem mondanak ilyeneket.


Amit ők mondanak az a következő; Objection


Nyisd meg, hogy www.youtube.com

A kereső felületbe írd be


The Practice 3x02 Reasons To Believe


Ez egy sorozat, ami az ügyvédekről szól.


Amikor megnyitottad, tekerj a 28. perc 31. másodpercre. Épp egy tárgyalás van. A nő felkiált, hogy -Objection!-


Youtube kereséseknél is azt látod, hogy az -Objection- szó az, amit használnak (aki azt írta, hogy z "I object!" is jó a butaságot írt.).

2020. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
24%

Miért írnék jó butaságot? Nem tudom, hány amerikai perről szóló könyvet olvastál angol nyelven, de én elég sokat (Jodi Picoult könyveit, többek között, de másoktól is), és ott van nem egyszer, amikor az ügyvéd azt mondja, hogy "Your Honor, I object!", vagy "We object against that.". Ugyanazt jelenti, nem magnóra mondott szövegeket ismételgetnek. Itthon is többféleképpen fogalmazunk a bíróság előtt, és ez rájuk is igaz.

[link]

2020. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Flávika válaszát nagyon köszönöm! Adtam neki zöld kezet.
2020. júl. 12. 17:27
 17/36 anonim ***** válasza:
Szuper, hogy a rossz válasznak örülsz a legjobban. :D
2020. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
68%
Szívesen, ha segíthetek bármikor, szólj!
2020. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Neked is adtam zöld kezet, de nem tudom anevedet és nem tudom hogy szólítsalak meg. De ha megadod a becenevedet, megszólítalak. Elmondjam, mi a nevem?
2020. júl. 12. 20:27
 20/36 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor is nagyon szépen köszönöm, hogy Te is hasznos infornációkkal szolgáltattál nekem. Sok puszit küldök; uborkás
2020. júl. 12. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!