Mekkora lesz a paralelogramma kerülete, területe, ha oldalai a=48cm, b=34cm, az oldalhoz tartozó magasság (ma) 33cm?


2020. máj. 4. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanannyi, ha nem paralelogrammáról, hanem téglalapról beszélnénk (elvégre a paralelogramma is téglalap). Hányadikos vagy? Meg vannak adva oldalak, és abból kerületet sem tudsz számolni? Mi okoz nehézséget?
2020. máj. 4. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

T=a*ma=1584

K=2(a+b)=164

2020. máj. 5. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Minden téglalap paraleleogramma, de van olyan paralelogramma, ami nem téglalap.
2020. máj. 5. 07:11
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
kedves tudorok , nem mindenki ért a matekhoz. ti érzelmileg teljesen analfabéták vagytok?
2020. máj. 6. 21:48