2020. ápr. 26. 14:22
2/5 anonim válasza:
Lásd google: egyenletek megoldása
3/5 anonim válasza:
Két tag összegének a négyzete:
|2x+3y+1|+(x+2)^2=0
Két nemnegatív szám összege akkor és csk akkor 0, ha mindkettő 0.
1)
x+2=0
x=-2
2)
2x-3y+1=0
-4-3y+1=0
3y=-3
y=-1
4/5 anonim válasza:
miért kell minden szart megoldetni mással ezt képzeld el én is megbirom csinálni de minek kell megválaszolni oldja meg szenvedjen vele