2020. ápr. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
HOGY NÉLKÜL
2020. ápr. 26. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lásd google: egyenletek megoldása
2020. ápr. 26. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Két tag összegének a négyzete:

|2x+3y+1|+(x+2)^2=0

Két nemnegatív szám összege akkor és csk akkor 0, ha mindkettő 0.

1)

x+2=0

x=-2

2)

2x-3y+1=0

-4-3y+1=0

3y=-3

y=-1

2020. ápr. 26. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
miért kell minden szart megoldetni mással ezt képzeld el én is megbirom csinálni de minek kell megválaszolni oldja meg szenvedjen vele
2020. ápr. 30. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
az ő házija nem a miénk
2020. ápr. 30. 14:42