Matek háziban kellene segítség: a^2*b-2a*b / a*b
Megcsináltam,de rosszul a megoldás pedig az az hogy : a-2
De hogy lesz ez? Nem utdom mit csináltam rosszul
2020. ápr. 19. 20:52
1/2 anonim válasza:
a^2*b = a(ab);
a(ab)-2ab / ab =
=
a(ab)/ab - 2ab/ab
= innen már érted?
2/2 A kérdező kommentje:
Ooo ja hogy igen
Jó így már megvan,köszi szépen!
2020. ápr. 19. 21:02