Itt a feladat:
a. __N2+__H2 --> __NH3
b. __H2O --> __H2+__O2
c. __CH4+__O2 --> __CO2+__H2O
2020. ápr. 2. 13:34
1/1 anonim válasza:
a/ ammónia keletkezés N2 + 3 H2 = 2NH3
b/ vízbontás 2H2O = 2H2 + O2
c/ metán elégése CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O